Czy widzieliście kiedyś motocyklistę, który podczas jazdy zgubił swoją protezę? Nie? Ja też tego nie widziałem, ani zapewne żadna z osób, która była uczestnikiem całego zajścia. Sam kierujący również był pewny, że zapewnił niemałą atrakcję pozostałym uczestnikom ruchu drogowego, komentując to z uśmiechem – “Założę się, że jeszcze tego nie widziałaś!”.

Muszę przyznać, że Internet, a szczególnie ten motocyklowy, nie przestanie nas nigdy zaskakiwać. Nawet gdy myślimy, że dotarliśmy już do jego kresu, to po raz kolejny dostarczane jest nam jeszcze bardziej nieprawdopodobne video. Tym razem motocyklista poruszający się swojej DRZ 400 SM w pewnym momencie zgubił swoją protezę nogi. Nie wiemy jednak czy było to następstwo jazdy na kole czy po prostu niepoprawne jej zamocowanie, ale reakcja kierującego jest niesamowita.

Sam motocyklista zareagował z ogromnym uśmiechem i kiedy przejeżdżający kierowcy samochodów zatrzymali się, aby udzielić pomocy, on sam skacząc na jednej nodze krzyknął do jednej z kobiet – “Założę się, że tego jeszcze nie widziałaś!”. Po czym bez zawahania wpiął zgubioną protezę i pobiegł do leżącego motocykla, dziękując wszystkim dookoła. Zapewne nie była to dla niego nadzwyczajna sytuacja, ale dla innych uczestników ruchu drogowego musiało być to niezłe przeżycie.

Cała sytuacja miała miejsce sobotę 2 stycznia, a film został wyświetlony już ponad 3 miliony razy. Internauci domagają się pokazania całego filmiku, a przede wszystkim pokazania sytuacji, w której doszło do zgubienia protezy. Autor poinformował, że już niedługo pojawi się pełny film na jego profilu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.