Twardsi niż żelazo. Genialny film z hardkorowego Erzberg Rodeo [FILM]

-

Erzberg Rodeo to jeden z najcięższych rajdów na świecie. Ekstremalnie trudny tor w austriackiej kopalni jest w stanie pokonać zaledwie kilku zawodników. Oto niezwykły film przedstawiający ich zmagania. 

Rajd Erzberg Rodeo zapoczątkowano w 1994 r. z inicjatywy Andreasa Wertha, redaktora Reitwagen Magazine i Karla Katocha, redaktora portalu Motorrad-Reporter. Założyli oni fundację, która stała się początkiem tego niezwykłego przedsięwzięcia off-road.

Twardsi niż żelazo

Erzberg Rodeo znany jest z ekstrmalnie trudnej trasy poprowadzonej w dawnej kopalni odkrywkowej w pobliżu austriackiego miasta Erzberg. Co roku tylko kilku zawodnikom udaje się ukończyć rajd. Wśród nich niezwyciężonym mistrzem pozostaje nasz rodak Tadek Błażusiak.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY