Suzuki i Yoshimura przedstawiły ekskluzywną wersję modelu GSX-R. Motocykl wyposażony w najwyższej jakości akcesoria japońskiego producenta zostanie wyprodukowany w limitowanej serii. Nie ujawniono na razie ile egzemplarzy trafi do Polski.

Limitowana seria powstała przy współpracy Suzuki z  japońskim producentem wydechów i akcesoriów. Obie firmy postanowiły uczcić ponad milion sprzedanych egzemplarzy GSX-R na całym świecie. Wartość akcesoriów stanowiących dodatek do motocykla to 1390 euro (5 800 zł), ale wersja ta jest tylko 927 euro (3 900) droższa od modelu standardowego.

Czarny Suzuki GSX-R będzie wyposażony m.in. w karbonowy wydech Yoshimura R11, aluminiowe osłony i korki Yoshimury, specjalne malowanie i dedykowaną do tego modelu osłonę siedziska pasażera. W Wielkiej Brytanii dostępnych będzie zaledwie 25 sztuk tej limitowanej wersji, zaś w USA – 45 sztuk. Amerykanie będą także mieli szansę wyboru między czarnym a czarno-czerwonym malowaniem i między mniejszą (750) i większą (1000) pojemnością.

Suzuki GSX-R1000, edycja specjalna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.