Specjalna wersja Suzuki
GSX-R Yoshimura. Bardzo limitowana

-

Suzuki i Yoshimura przedstawiły ekskluzywną wersję modelu GSX-R. Motocykl wyposażony w najwyższej jakości akcesoria japońskiego producenta zostanie wyprodukowany w limitowanej serii. Nie ujawniono na razie ile egzemplarzy trafi do Polski.

Limitowana seria powstała przy współpracy Suzuki z  japońskim producentem wydechów i akcesoriów. Obie firmy postanowiły uczcić ponad milion sprzedanych egzemplarzy GSX-R na całym świecie. Wartość akcesoriów stanowiących dodatek do motocykla to 1390 euro (5 800 zł), ale wersja ta jest tylko 927 euro (3 900) droższa od modelu standardowego.

Czarny Suzuki GSX-R będzie wyposażony m.in. w karbonowy wydech Yoshimura R11, aluminiowe osłony i korki Yoshimury, specjalne malowanie i dedykowaną do tego modelu osłonę siedziska pasażera. W Wielkiej Brytanii dostępnych będzie zaledwie 25 sztuk tej limitowanej wersji, zaś w USA – 45 sztuk. Amerykanie będą także mieli szansę wyboru między czarnym a czarno-czerwonym malowaniem i między mniejszą (750) i większą (1000) pojemnością.

Suzuki GSX-R1000, edycja specjalna

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY