Prawie każdy biker pamięta swoją pierwszą samodzielną motocyklową przejażdżkę. Poniższy film pokazuje, dlaczego nauki jazdy motocyklem nie należy zaczynać na pożyczonych od kolegów litrowych sportowych maszynach.

Pierwsze kilometry, pokonane samodzielnie  jednośladem to dla każdego motocyklisty niezapomniane doznanie. Prawie każdy z nas pamięta poczucie wolności , rozpierającą energię i wrażenie, że cały świat należy do nas. Te chwile pamiętać będziemy przez całe życie.

Nie zawsze jednak pierwsze kroki na motocyklu są miłym wspomnieniem. Szczególnie wtedy, gdy naukę jazdy rozpoczyna się na 100-konnej maszynie pożyczonej od kolegi, a jako odzież służy bawełniana koszulka oraz sportowe buty.

Pierwsze przejażdżki

Na nas największe wrażenie zrobił kolega z Rosji, który po dwuminutowym instruktażu życzliwego kolegi swoją motocyklową przygodę rozpoczął na ruchliwej drodze publicznej. Koledze, który udostępnił mu do tego celu swoją Yamahę R6 życzymy dobrego mechanika.

8 KOMENTARZE

  1. na hondzie 954 to gruba adrenalin crew ,sadze bo ich wszystkich filmach ktore ogladnłem to robili to na pokaz, wszczesniej mu by zgasł ten motor

  2. Zastanawiam się, kiedy uda Wam się znaleźć coś co nie krąży od paru lat po necie… Wszak ten film pojawia się od lat w każdej prawie kompilacji wypadków motocyklowych. Naprawdę nie da się zamieścić czegoś świeżego?

  3. Ja śmigam na chopperzei jestem przyzwyczajony do innych mocy. Jak wsiadłem na Gladiusa to z respektem, ostrożnie. Jak wsiadasz na coś nowego lub cudzego to ostrożnie…. na pewno nie pożałujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.