Ducati 1199 Panigale jako motocykl turystyczny? Dennis Matson udowodnił, że to nie tylko możliwe ale także ekscytujące. Oto jego niezwykła podróż przez 35 amerykańskich stanów – z zachodniego wybrzeża do Atlantyku i z powrotem.

Któż z nas nie marzył o motocyklowej podróży bez żadnych ograniczeń. Bez zmartwień o koniec urlopu i noclegi. Dennis Matson postanowił podjąć takie właśnie wyzwanie. 42 letni sprzedawca oprogramowania komputerowego wybrał się w 6 miesięczną podróż świeżo zakupionym Ducati 1199 Panigale.

Mimo, że ten model nie ma z typowym turystykiem nic wspólnego, Dennis zdecydował się na niego z powodu zamiłowania do marki Ducati. Jak twierdzi, mechanicznie Panigale spisało się prawie idealnie.

Okazało się bardzo wytrzymałe i niezawodne, nie były mu straszne nawet wielokilometrowe odcinki w żwirze i brudzie. Dennis pokonywał trasy nawet 1700 km dziennie, a podczas całej podróży pokonał ponad 26 000 km.

Niezwykłą podróżą Dennisa zainteresowało się już Ducati, które zaprosiło podróżnika do udziału w testach nowego modelu Ducati 1199R na torze w Teksasie.

Dennis Matson – ekscytująca podróż przez Stany Zjednoczone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here