Nowe modele Husqvarny. Mocna oferta mimo problemów

-

Husqvarna przedstawiła gamę swoich motocykli off-road i cross na przyszły rok. Mimo sporych problemów, które targają szwedzką marką, jej nowy właściciel, szef KTM Stefan Pierer, konsekwentnie realizuje swój plan rozwoju.

Już w listopadzie w salonach sprzedaży zobaczymy 14 nowych modeli Husqvarny. Wszystkie one będą oparte na technologii KTM i zostaną wyposażone w szereg elementów przejętych wprost z austriackich motocykli. Jednym z nich będą z pewnością zawieszenia WP.

Nowa linia obejmie wyłącznie maszyny enduro i motocross. Nic nie wiadomo o motocyklach szosowych, które mimo wielkich planów dla Husqvarny okazały się ogromnym problemem sprzedażowym.

Linia enduro otrzyma zarówno silniki dwusuwowe (TE125, TE250 i TE300), jak i czterosuwowe (FE250, FE350, FE450 i nieco później FE501). Wszystkie modele będą wyposażone w zawieszenia WP 4CS z czterokomorowymi zamkniętymi kartridżami.

Wszystkie modele (oprócz TE125) otrzymają też elektryczny rozrusznik. Ceny kształtować się będą od 6 999 euro (29 000 zł) do 9 890 euro (42 000 zł).

Husqvarna – linia enduro 2014

Linia motocross obejmie cztery motocykle dwusuwowe: TC85 w dwóch rozmiarach kół, TC125 i TC250 oraz trzy modele czterosuwowe FC250, FC350 i FC450.

Kolejną nowością będzie poliamidowa rama pomocnicza, która stanowić będzie lepszą bazę dla filtra powietrza, akumulatora i innych komponentów elektrycznych. Ceny zaczynać się będą od 5 099 euro (22 000 zł) a kończyć na 9 099 euro (38 000 zł).

Husqvarna – linia motocross 2014

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY