My, motocykliści nie mamy na drogach łatwo. Złośliwe zajeżdżanie drogi, wymuszanie pierwszeństwa i ignorowanie motocykli na drodze to tylko niektóre z problemów. Niestety czarne owce zdarzają się także wśród nas.

Brytyjski motocyklista opublikował film, na którym wyraźnie widać jego agresję wobec rowerzysty, który znajdował się na własnym pasie ruchu. Nie do końca wiadomo jakie motywy kierowały bikerem, który postanowił opublikować film z własnym wyczynem w internecie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Sprawa odbiła się szerokim echem w brytyjskich mediach i była komentowana zarówno przez środowiska rowerowe, jak i samych motocyklistów. Część z nich uznała zachowanie motocyklisty za zwykłe chamstwo, inni krytykowali go raczej za to, że umieścił dowód swojej winy w sieci.

Motocykl kontra rower

Można rowerzystów lubić lub nie – plotki głoszą, że część motocyklistów świadomie korzysta z tego pojazdu. Ale na drodze szanujmy się – jesteśmy wspólnie w pierwszej grupie ryzyka. A rowerzyści dodatkowo nie używają nawet odzieży ochronnej.

1 KOMENTARZ

  1. No bez przesady, gdzie sie tym motorkiem pchal?… Nie ma miejsca zeby rowerek ominac (wyprzedzic) – powinien poczekac az samochod przejedzie i zrobi sie miejsce na lewym pasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.