27 lipca rusza trzecia edycja szkolenia Bezpieczna Jazda z Motorismo. W imprezie zorganizowanej na Torze Poznań ma szansę wziąć udział każdy klient sieci sklepów Motorismo lub czytelnik Motovoyagera. 

Szkolenie Bezpieczna Jazda z Motorismo organizowane jest od trzech lat i niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Skierowane jest ono zwłaszcza do tych motocyklistów, których doświadczenie ze szkoleniami motocyklowymi ogranicza się do kursu na prawo jazdy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bezpieczna Jazda z Motorismo (11)Profesjonalni instruktorzy, wśród których znajdują się zawodnicy mistrzostw Superbike w czytelny i jasny sposób przekazują wiedzę na temat prawidłowych reakcji w sytuacjach zagrożenia, technik pokonywania zakrętów, hamowania i innych spraw istotnych podczas podróży motocyklowych.

Bezpieczna Jazda z Motorismo (7)W ciągu dwóch lat na szkoleniach Bezpieczna Jazda z Motorismo przeszkoliło się ponad 200 motocyklistów – zarówno tych z wyrobionymi już złymi nawykami, jak i młodych niedoświadczonych adeptów motocyklowej sztuki.

Podczas szkolenia ćwiczone będą następujące techniki: 
– nagła zmiana kierunku jazdy
– korekta toru jazdy w łuku
– sprawne manewrowanie
– „test łosia”
– praktyczne użycie tylnego hamulca

Bezpieczna Jazda z Motorismo (2)Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów Motorismo i zarejestrować zakup na stronie internetowej. Można także wziąć udział w konkursie Motovoyagera, który ogłosimy już niebawem. Z zakupami trzeba się spieszyć – akcja rusza 27 maja i potrwa do czasu wyczerpania puli wejściówek!

Bezpieczna Jazda z Motorismo (12)

Bezpieczna Jazda z Motorismo (1)

Bezpieczna Jazda z Motorismo (3)

Bezpieczna Jazda z Motorismo (4)

[sam id=”11″ codes=”true”]Bezpieczna Jazda z Motorismo (5)

Bezpieczna Jazda z Motorismo (6)

Bezpieczna Jazda z Motorismo (9)

Bezpieczna Jazda z Motorismo (8)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.