Prawdziwy portret zawodnika Tourist Trophy – wzloty i upadki, porażki i triumfy, pot i łzy, czyli walka o podium z zawrotną prędkością. Cykl filmów zespołu Hondy TT Legends, rozpocznie się już 15 stycznia. 

Dokument TT Legends został wyemitowany do tej pory w Wielkiej Brytanii, gdzie przyciągał przed telewizory szerokie grono publiczności. Produkcja ma zostać pokazana również w Australii na kanale Fox.

Ekipa filmowa podążała za zawodnikami zespołu Hondy w różne zakątki świata. Film jest pełen emocjonujących scen z Isle of Man TT czy World Endurance Championship.

TT Legends

 

Zobaczymy również 24-godzinne zmagania podczas Bol d’Or na torze Magny Cours we Francji, 8-godzinny wyścig Suzuka 8 Hours w Japonii i całodobowy Le Mans we Francji. Bohaterami filmu dokumentalnego Hondy są między innymi John McGuinness, Cameron Donald i Simon Andrews.

Pierwszy odcinek będzie dostępny na kanale HondaProRacing na YouTube już w środę 15 stycznia. Kolejne części będą ukazywać się w każdą środę w ciągu następnych 7 tygodni.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.