Nigdy nie byliśmy zagorzałymi zwolennikami żadnej marki, również BMW. Tym razem musimy oddać sprawiedliwość: ta animowana prezentacja nowego chłodzonego cieczą i powietrzem silnika BMW R1200GS 2013 robi spore wrażenie.

Nowy BMW R1200GS 2013, podobnie zresztą jak sama niemiecka marka, ma swoich zaciętych zwolenników i przeciwników. Jak zwykle jednak pod względem marketingu Bawarczycy biją pozostałych na głowę – i może  dlatego co drugi motocykl, spotkany na szutrach Gruzji czy asfaltach północnej Skandynawii ma na baku charakterystyczną szachownicę.

Po udanej prezentacji nowego BMW R1200GS 2013 na targach w Kolonii i Mediolanie późniejszy start sprzedaży na rynku Północnej Ameryki nie był zbyt udany (napisaliśmy o tym jako pierwsi). Tym znakomitym filmem niemiecka marka stara się przekonać do siebie tych klientów, którym trudno się przesiąść na całkiem nową konstrukcję.

Życzmy sobie i nam wszystkim, by również inni producenci w tak prosty, zrozumiały sposób potrafili wyjaśnić zmiany konstrukcyjne w swoich nowych motocyklach.

BMW R1200 GS. Animowana prezentacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.