Nigdy nie byliśmy zagorzałymi zwolennikami żadnej marki, również BMW. Tym razem musimy oddać sprawiedliwość: ta animowana prezentacja nowego chłodzonego cieczą i powietrzem silnika BMW R1200GS 2013 robi spore wrażenie.

Nowy BMW R1200GS 2013, podobnie zresztą jak sama niemiecka marka, ma swoich zaciętych zwolenników i przeciwników. Jak zwykle jednak pod względem marketingu Bawarczycy biją pozostałych na głowę – i może  dlatego co drugi motocykl, spotkany na szutrach Gruzji czy asfaltach północnej Skandynawii ma na baku charakterystyczną szachownicę.

Po udanej prezentacji nowego BMW R1200GS 2013 na targach w Kolonii i Mediolanie późniejszy start sprzedaży na rynku Północnej Ameryki nie był zbyt udany (napisaliśmy o tym jako pierwsi). Tym znakomitym filmem niemiecka marka stara się przekonać do siebie tych klientów, którym trudno się przesiąść na całkiem nową konstrukcję.

Życzmy sobie i nam wszystkim, by również inni producenci w tak prosty, zrozumiały sposób potrafili wyjaśnić zmiany konstrukcyjne w swoich nowych motocyklach.

BMW R1200 GS. Animowana prezentacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here