BMW R1200GS 2013: świetna animowana prezentacja nowego silnika [FILM]

-

Nigdy nie byliśmy zagorzałymi zwolennikami żadnej marki, również BMW. Tym razem musimy oddać sprawiedliwość: ta animowana prezentacja nowego chłodzonego cieczą i powietrzem silnika BMW R1200GS 2013 robi spore wrażenie.

Nowy BMW R1200GS 2013, podobnie zresztą jak sama niemiecka marka, ma swoich zaciętych zwolenników i przeciwników. Jak zwykle jednak pod względem marketingu Bawarczycy biją pozostałych na głowę – i może  dlatego co drugi motocykl, spotkany na szutrach Gruzji czy asfaltach północnej Skandynawii ma na baku charakterystyczną szachownicę.

Po udanej prezentacji nowego BMW R1200GS 2013 na targach w Kolonii i Mediolanie późniejszy start sprzedaży na rynku Północnej Ameryki nie był zbyt udany (napisaliśmy o tym jako pierwsi). Tym znakomitym filmem niemiecka marka stara się przekonać do siebie tych klientów, którym trudno się przesiąść na całkiem nową konstrukcję.

Życzmy sobie i nam wszystkim, by również inni producenci w tak prosty, zrozumiały sposób potrafili wyjaśnić zmiany konstrukcyjne w swoich nowych motocyklach.

BMW R1200 GS. Animowana prezentacja

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY