Reklama

Rynek motocyklowy nieustannie się rozwija, a zwłaszcza rynek gadżetów do naszych motocykli. Np. od wielkich kierunkowskazów z dużą żarówką rodem z autobusów, po smukłe ledowe paski z funkcją ‘pływania’ jak w samochodach marki Audi. Wszystkie łączyło jedno – brak możliwości ich szybkiego demontażu wtedy, gdy nie są potrzebne. Z nowym rozwiązaniem Click N Ride przychodzi australijska firma, ale o co w tym tak właściwie chodzi?

Niesamowicie napasione kierunki zrobiły w internecie furorę, a wszystko za sprawą bardzo wygodnego i ciekawego rozwiązania Quick Relase, który odpowiada za szybki montaż i demontaż kierunkowskazów za sprawą nowego złącza. Samo gniazdo i wyjście kabli jest podobnie skonstruowane jak w przypadku znanych nam kierunkowskazów, natomiast montaż odbywa się za sprawą połączenia, które do złudzenia przypomina nam popularnego ‘jack’a’. Każdy z nich wyposażony jest w 3 soczewki 3D marki Philips, które gwarantują dłuższą żywotność i zmniejszają użycie energii. Oczywiście ‘kierunki’ są w pełni odporne na kurz, pył czy wodę, a dodatkowo posiadają homologację, więc o przegląd nie musimy się martwić. Idealnie sprawdzą się do motocykli typu street, ale przede wszystkim do motocykli sportowych użytkowanych również na torze, motocykli off-roadowych, ale również do motocykli, które nie posiadają oryginalnie kufrów, a ich montaż wiąże się ze zmianą miejsca mocowania kierunkowskazów.

Cena Click N Ride to około 80$ za 4 sztuki, wraz z gniazdami i całym osprzętem. Na zakupy odsyłamy do strony producenta – https://clicknride.com.au/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.