Grupa facebook’owa Motocyklowi Podróżnicy, która należy do naszego portalu, przekroczyła właśnie barierę 10 000 użytkowników! Tak duża liczba fanów motocykli, która wstąpiła w nasze szeregi, nie może się mylić. Co znajdziecie na naszej grupie?

Przede wszystkim chcemy zaznaczyć, że cieszymy się z każdej pojedynczej osoby, która należy do naszej grupy. Mozolny proces tworzenia społeczności Motovoyager zaprocentował – udało nam się oddzielić ziarno od plew, dzięki czemu grupę stanowią bardzo wartościowe osoby. Na tym zależało nam najbardziej.

Warto przeczytać: Ponad PÓŁ MILIONA użytkowników odwiedziło Motovoyager!

Grupa Motocyklowi Podróżnicy jest zdecydowanie inna od tych, które również znajdziecie na facebook’u. Członkowie grupy tworzą wartościowe posty, dyskutują i wymieniają się swoimi doświadczeniami nie tylko dotyczącymi motocykli, ale również podróży, mechaniki i różnych ciekawostek oraz patentów, które poprawiają wyjazdy jednośladem. Na próżno szukać na naszej grupie niepotrzebnych fotek z podpisem “polatane”, giełdy czy spamujących osób, zapraszających do zakupu podrobionych koszulek Calvin Klein. To czyni naszą grupę wyjątkową.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie są w szeregach Motocyklowych Podróżników, do dołączenia do naszej grupy. Gwarantujemy wam, że nie pożałujecie!

DOŁĄCZ DO NAS -> MOTOCYKLOWI PODRÓŻNICY NA FACEBOOK’UZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.