Dotarła do nas przesyłka z firmy Prospot – oficjalnego importera akcesoriów motocyklowych, i nie tylko, takich marek jak: Ogio, XD Design czy Amphibious. Przesyłka, w której znajdowały się produkty wyżej wymienionych firm, dedykowane motocyklowym turystom.

Mieliśmy z przedstawicielami Prospota widzieć się na targach, mieliśmy rozmawiać o akcesoriach, prezentować wam je. Niestety targi w ostatniej chwili przesunięto na czerwiec, co wprawiło, na pewno nie tylko nas, w wisielczy nastrój. Na otarcie łez jednak dostaliśmy cały set turystycznych akcesoriów motocyklowych do sezonowych testów.

W jego skład weszła wodoszczelna i wytrzymała torba Voyager od włoskiego Amphibiousa. Jej litraż to 45. Od razu musiałem sprawdzić, czy pomieści w sobie mój sprzęt biwakowy – namiot, pompowaną karimatę, śpiwór i inne bushcraftowe cuda! Wszystko zmieściło się idealnie!

Już nie mogę doczekać się pierwszego wyjazdu.

Krzysztof zażyczył sobie plecak, bardzo popularny model dedykowany motocyklistom – Ogio Mach LH Stealth. Sztywne ściany plecaka, przegródka na laptopa, zabezpieczenia zamków błyskawicznych, szerokie szelki – będzie jeździł swoim Gutkiem i sprawdzał przydatność tego modelu do motocyklowych wojaży.

Wiktor miał otrzymać dużą, turystyczną torbę Amhibious Voyager pojemności 60 litrów, ale ale ze względu na braki magazynowe wstrzelił się w worek Amphibious o tej pojemności. To właśnie w niego spakują się wraz z Natalią w swoją romantyczną wycieczkę po czterech stolicach (Bratysława, Wiedeń, Budapeszt i Brno – stolica czeskich wyścigów motocyklowych).

Jarek – nasz podróżnik, który na swoim GS 1150 Adventure planuje (kiedyś) dojechać do Mongolii testował będzie wodoszczelne i supermocne sakwy Amphibious Motobag II. Dwie dwudziestolitrowe torby mocowane do bocznych stelaży zdecydowanie poprawią zdolności transportowe advenczura i uzupełnią pięknie jego skrzynkę narzędziową. Pytanie tylko, czy wygrają z plecakami szwajcarskiego wojska? Zobaczymy!

Tomek testować będzie torbę na bak Amphibious Tankbag Fluo. Ta torba pozwala na bezpieczne przewiezienie, nawet wrażliwej na wodę elektroniki w ilości od 15 do 26 litrów. Miejmy jednak nadzieję, że nie zawsze będzie padało, gdy Tomasz na swojego Buella mocował będzie tę w stu procentach wodoszelną torbę.

A na koniec zostawiliśmy sobie saszetkę od XD Design, którą opisywaliśmy już na naszych łamach. Torebka o przeznaczeniu cywilnym, ale według wielu nadająca się bardzo na motocykl i bezpieczne powiększenie żadnych przecież możliwości bagażowych kombinezonu sportowego.

Rzeczy trafiają do swoich nowych właścicieli i zaczynamy je testować. Raporty wkrótce!ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.