Reklama

Dotarła do nas przesyłka z firmy Prospot – oficjalnego importera akcesoriów motocyklowych, i nie tylko, takich marek jak: Ogio, XD Design czy Amphibious. Przesyłka, w której znajdowały się produkty wyżej wymienionych firm, dedykowane motocyklowym turystom.

Mieliśmy z przedstawicielami Prospota widzieć się na targach, mieliśmy rozmawiać o akcesoriach, prezentować wam je. Niestety targi w ostatniej chwili przesunięto na czerwiec, co wprawiło, na pewno nie tylko nas, w wisielczy nastrój. Na otarcie łez jednak dostaliśmy cały set turystycznych akcesoriów motocyklowych do sezonowych testów.

W jego skład weszła wodoszczelna i wytrzymała torba Voyager od włoskiego Amphibiousa. Jej litraż to 45. Od razu musiałem sprawdzić, czy pomieści w sobie mój sprzęt biwakowy – namiot, pompowaną karimatę, śpiwór i inne bushcraftowe cuda! Wszystko zmieściło się idealnie!

Reklama

Już nie mogę doczekać się pierwszego wyjazdu.

Krzysztof zażyczył sobie plecak, bardzo popularny model dedykowany motocyklistom – Ogio Mach LH Stealth. Sztywne ściany plecaka, przegródka na laptopa, zabezpieczenia zamków błyskawicznych, szerokie szelki – będzie jeździł swoim Gutkiem i sprawdzał przydatność tego modelu do motocyklowych wojaży.

Wiktor miał otrzymać dużą, turystyczną torbę Amhibious Voyager pojemności 60 litrów, ale ale ze względu na braki magazynowe wstrzelił się w worek Amphibious o tej pojemności. To właśnie w niego spakują się wraz z Natalią w swoją romantyczną wycieczkę po czterech stolicach (Bratysława, Wiedeń, Budapeszt i Brno – stolica czeskich wyścigów motocyklowych).

Jarek – nasz podróżnik, który na swoim GS 1150 Adventure planuje (kiedyś) dojechać do Mongolii testował będzie wodoszczelne i supermocne sakwy Amphibious Motobag II. Dwie dwudziestolitrowe torby mocowane do bocznych stelaży zdecydowanie poprawią zdolności transportowe advenczura i uzupełnią pięknie jego skrzynkę narzędziową. Pytanie tylko, czy wygrają z plecakami szwajcarskiego wojska? Zobaczymy!

Tomek testować będzie torbę na bak Amphibious Tankbag Fluo. Ta torba pozwala na bezpieczne przewiezienie, nawet wrażliwej na wodę elektroniki w ilości od 15 do 26 litrów. Miejmy jednak nadzieję, że nie zawsze będzie padało, gdy Tomasz na swojego Buella mocował będzie tę w stu procentach wodoszelną torbę.

A na koniec zostawiliśmy sobie saszetkę od XD Design, którą opisywaliśmy już na naszych łamach. Torebka o przeznaczeniu cywilnym, ale według wielu nadająca się bardzo na motocykl i bezpieczne powiększenie żadnych przecież możliwości bagażowych kombinezonu sportowego.

Rzeczy trafiają do swoich nowych właścicieli i zaczynamy je testować. Raporty wkrótce!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.