Najbliższy piątek i sobota 20-21 maja upłyną pod znakiem Dni Otwartych w trzech sklepach sieci Inter Motors: w Rumii, Długołęce i Rybniku. Na odwiedzających czekają rabaty na zakupy, możliwość testowania motocykli i akcesoriów oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Dni Otwarte w Inter Motors to prawdziwa gratka dla miłośników jednośladów. Tym razem imprezę organizują trzy salony firmowe: w Rumii, Długołęce i Rybniku. W tych dniach obowiązywał będzie 10% rabat na wszystkie oferowane kaski, chemię, ubrania i akcesoria (oprócz produktów Alpinestars i Shoei). Będzie również niecodzienna możliwość osobistego przetestowania wybranych modeli kasków, w ramach Centrum Testowego – po prostu wybierasz hełm, wsiadasz na swój motocykl i sprawdzasz w praniu, czy jesteście dla siebie stworzeni!

Dni Otwarte to również piknikowa atmosfera, grill i konkursy z nagrodami. Każdy z salonów przygotował atrakcje specjalne. W Rumii przewidziano jazdy testowe motocyklami Ducati: XDiavelem, Multistradą 1200 i Scramblerem Icon. Salon w Długołęce zaprasza do zabawy w symulatorze wheelie, a w Rybniku obejrzycie pokaz motocyklowego stuntu. Zapraszamy do sklepów Inter Motors!

grafika_dni_otwartev2
Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A (czynne pt. 9-17, sob. 10-14, grill do wieczora)
Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B (czynne pt. 10-18, sob. 10-16)
Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4 (czynne pt. i sob. 9-18)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.