Wyjeżdżasz na wyprawę, ale obawiasz się o pogodę na trasie? Z pomocą przyjdzie ci witryna WhenToRide (kiedy jechać), która pokaże jakiej aury możesz spodziewać się na wybranej drodze.

Każdy z nas zna ten problem – planowanie, przygotowania, pakowanie, a potem jazda dwa dni w deszczu. Rozwiązaniem byłoby przesunięcie terminu wyjazdu lub obranie drogi, która omija deszcz. Śledzenie prognozy pogody w różnych miejscach na alternatywnych trasach może być jednak bardzo uciążliwe.Z pomocą przychodzi strona internetowa WhenToRide.com, opracowana przez Marcina Ralcewicza. Pozbawiona zbędnych elementów witryna pozwala sprawdzić pogodę, którą zastaniemy na wybranej trasie. Łatwa nawigacja umożliwia szybkie sprawdzenie kilku alternatywnych tras.

WhenToRide2Witryna wymaga trochę dopracowania – sprawdzanie rezultatów wyszukiwania jest mało intuicyjne, a kalendarz rozpoczyna się od niedzieli. Mimo tego WhenToRide.com może być bardzo przydatnym narzędziem dla każdego, kto planuje własny wyjazd.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.