W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie przedstawiające prawdopodobny wygląd nowej Yamahy Tenere 700 z silnikiem pochodzącym z MT-07. Turystyczne enduro klasy średniej budzi ogromne zainteresowanie i wydaje się być skazane na sukces.

Yamaha MT-07, którą jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przetestować i opisać, okazała się sporym sukcesem rynkowym. Nic dziwnego – nowoczesny i dynamiczny, a przy tym przyjazny silnik wpakowano w zgrabnie wystylizowanego nakeda, a całość zaproponowano nabywcy w bardzo atrakcyjnej cenie. Pojawienie się kolejnych motocykli z tym silnikiem było więc tylko kwestią czasu.


Niedawno Yamaha zaprezentowała Tracera 700, będącego podniesioną, ale wciąż szosową maszyną turystyczną. Cały motocyklowy świat czeka jednak na prawdziwe enduro, które zastąpi (lub uzupełni) wysłużoną jednocylindrową Tenere 660. Pojawienie się Teresy z pochodzącym z MT-07 rzędowym twinem jest już raczej przesądzone – publikowaliśmy niedawno szpiegowskie fotki z jej testów. Pojawiło się również w sieci zdjęcie dosyć dokładnie przedstawiające jej prawdopodobny wygląd. Jest naprawdę dobrze!

2 KOMENTARZE

  1. zawsze się zastanawiam czemu stylistyka nowych maszyn tego typu jest tak agresywna.Te ostre linie są tak przerysowane że aż trącą kiczem. Mam nadzieję że to rzeczywiście tylko “prawdopodobny wygląd” nowej Tenerki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.