Harley-Davidson zaprasza na tydzień szwajcarski w swoich salonach. W planach degustacje szwajcarskich przysmaków i konkursy z super atrakcyjnymi nagrodami.

Grand Tour of Switzerland to jedna z najpiękniejszych tras motocyklowych w Europie, a może i na świecie. Na podróżników czekają błyszczące jeziora, pokryte śniegiem góry i malownicze wioski – taka trasa to podróż przez wielkie “P” i obraz z pocztówki widziany na żywo.Harley-Davidson zaprasza do swoich salonów, gdzie czeka konkurs i super nagroda! Wystarczy odpowiedzieć na dwa krótkie pytania i zostawić w salonie kupon konkursowy. Do wygrania wycieczka do Szwajcarii dla dwóch osób z pokryciem kosztów pobytu, przelotu i karnetem Swiss Travel Pass na przejazdy na miejscu!

Szwajcarski tydzień (1)Można też wygrać jeden z 20 zestawów upominkowych (scyzoryk Victorinox + bidon SIGG + przewodnik + mapa Grand Tour). A w najbliższą sobotę, 14 maja będzie można popróbować prawdziwych szwajcarskich smaczków – oryginalnych czekoladek i serów prosto z tej cudownej krainy.

Obraz 026

Szwajcarski Tydzień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.