Lubelska Moto-Sekcja otwiera sezon szkoleń – również bezpłatnych. Sprawdźcie terminy!

-

Działająca w Lublinie “Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy” to już prawdziwa instytucja. Nie tylko wśród lokalnych motocyklistów, ale też gości z innych województw, którzy licznie stawiają się na organizowanych na lubelskim ODTJ szkoleniach i jazdach wolnych. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, będziecie mogli skorzystać z pełnej oferty szkoleń komercyjnych na kilku poziomach. Nie zabraknie również bardzo popularnych szkoleń bezpłatnych.

Moto-Sekcja to nie tylko zespół wykwalifikowanych instruktorów, którzy w miłej atmosferze i na odpowiednio przygotowanym obiekcie przeprowadzą was przez proces nabywania podstawowych, a z czasem coraz bardziej zaawansowanych umiejętności na motocyklu. To również ekipa, która stara się podnieść ogólny poziom bezpieczeństwa polskich motocyklistów. Dlatego Moto-Sekcja dzieli swój czas pomiędzy szkolenia komercyjne i płatne jazdy wolne (w naprawdę korzystnych cenach!) a organizację szkoleń bezpłatnych. Pomagają jej w tym pozyskani sponsorzy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Lubelska Moto-Sekcja otwiera sezon szkoleń – również bezpłatnych. Sprawdźcie terminy!

Bezpłatne szkolenia z Moto-Sekcją oraz specjalne szkolenie tylko dla kobiet cieszą się niezwykłą popularnością. Byliśmy i widzieliśmy jak to wygląda, więc możemy z czystym sumieniem polecić te wydarzenia. Warto przyjechać na lubelski ODTJ (ul. Antoniny Grygowej 32) nawet z dalszych rejonów Polski – na pewno nie będą to nakręcone na darmo kilometry. Polubcie profil Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy na Facebooku, żeby być na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami. Tam również znajdziecie informacje o cenach i zapisach, a także o tym, jak wziąć udział w szkoleniu bezpłatnym. Możecie również pisać na adres motosekcjalublin (at) gmail.com.

Lubelska Moto-Sekcja otwiera sezon szkoleń – również bezpłatnych. Sprawdźcie terminy!

Terminy wydarzeń w kwietniu, maju i czerwcu 2023

29 kwietnia – wolne jazdy motocyklowe

6 maja – wolne jazdy motocyklowe, szkolenie poziom 2
20 maja – szkolenie poziom 3, bezpłatne szkolenie motocyklowe
27 maja – wolne jazdy motocyklowe

3 czerwca – wolne jazdy motocyklowe, szkolenie poziom 1
10 czerwca – szkolenie poziom 3, bezpłatne szkolenie dla właścicieli maszyn BMW
17 czerwca – wolne jazdy motocyklowe, szkolenie poziom 2
24 czerwca – wolne jazdy motocyklowe, szkolenie poziom 1

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY