Gdzie pojechać motocyklem nie tylko w długi weekend. 10 pewniaków Motovoyagera [TOP 10, ranking miejsc]

-

Nieważne czy wiosną, latem, czy jesienią, ważne żeby jechać. Jest motocykl, jest paliwo, a często nie wiadomo jaki kierunek obrać, gdzie się wybrać. Oto 10 najlepszych kierunków na weekend, nie tylko ten długi…

Jeśli nie masz wyznaczonego celu swojej eskapady, przedstawiamy 10 naszych sprawdzonych propozycji. W zależności od regionu Polski, w którym mieszkasz, jedne eskapady będą idealne na zwykły, dwudniowy, inne na przedłużony weekend. Zaczynamy:

10. Mazury

Mazury Held

Unikalne połączenie urokliwych dróg, niezwykłych krajobrazów i fantastycznej kuchni. To propozycja dla motocyklistów, którzy nad prędkość przedkładają niespieszne nawijanie kilometrów z otwartymi z zachwytu ustami. Problemem w długi majowy weekend może być znalezienie wolnego miejsca noclegowego.

Zobacz koniecznie

Vademecum

Długość trasy: ok 160 km
Stopień trudności: łatwy
Rodzaj trasy: równiny

9. Góry Izerskie i Karkonosze

Karkonosze kuszą tajemnicą

Tereny położone między Świeradowem a Lubawką to prawdziwy raj dla motocyklisty. Niezliczone piękne, kręte drogi, moc atrakcji do zwiedzania i smaki, które na długo pozostają w pamięci – dla tego wszystkiego warto spędzić w Izerach i Karkonoszach długi weekend.

Zobacz koniecznie

Vademecum

Długość trasy: ok 300 km
Stopień trudności: średni
Rodzaj trasy: górska

8. Tatry i Pieniny

Tatry

Tatry to jedno z najbardziej obleganych podczas majówki miejsc w Polsce. Trudno się temu dziwić – ilość atrakcji na metr kwadratowy może przytłoczyć. Warto poszukać noclegu nieco dalej, w Pieninach, a Zakopane i okolice odwiedzić przejazdem.

Zobacz koniecznie

Vademecum

Długość trasy: ok. 200 km
Stropień trudności: średni
Rodzaj trasy: mieszana

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY