A gdzie to Panie jest? I czemu tam? Miejscówka położona w najbardziej zalesionej gminie w Polsce, wśród gór, w miejscu gdzie niezliczone, pełne smacznych winkielków trasy powodują przypływ adrenaliny każdemu motocykliście. A gdzie? Na samym końcu Kotliny Kłodzkiej!

mototurystykę prowadzą Magda i Darek Odważni – odważni i z nazwiska, i z natury. Kilka lat temu porzucili życie w Poznaniu i przenieśli się tutaj cała rodziną, by żyć po nowemu.

Gdzie na weekend motocyklem Sudety

Oferują turystom mniej lub bardziej zmotoryzowanym przytulne pokoje, przepyszne domowe posiłki, wieczorne ognisko, a przede wszystkim rodzinną atmosferę w domu.
W garażu jest mały warsztat motocyklowy z podnośnikiem, narzędziami, kompresorem, gdzie można zrobić i nawet mały remoncik niedomagającego sprzęta, gdyby taka potrzeba była.

Polskie Drogi. 10 najpiękniejszych tras motocyklowych w Polsce

Życie tu płynie niespiesznie, ludzie mają czas na pogadanie i okazanie pomocy tym, którzy są w potrzebie. Ot! Sielanka gdzie woda czysta i trawa zielona, powietrze nieskażone żadnym przemysłem – po prostu jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć!

Tras pozakręcanych jak baranie rogi tu bez liku, miejsc do zwiedzania jeszcze więcej.
Począwszy od wszelakich dziur w Ziemi – jaskinie, kopalnie kopalin wszelakich – uranu, węgla, złota – od koloru do wyboru, czy jakoś tak…

Do tego dochodzą liczne zamki, pałace czy tajemnicze ruiny, które są doskonałym tłem do fantastycznych zdjęć.

Można też pochodzić po górach, choć to pewnie mało wygodne w motocyklowych butach. Tak czy inaczej warto tu nawinąć na koła kilka setek kilometrów!

Więcej na stronie OdważnyTeam.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.