Po rocznej przerwie nadjeżdża Harley on Tour, czyli firmowa ciężarówka Harley-Davidson załadowana po brzegi 23 motocyklami do testów. Tegorocznego tournée Harley on Tour odbędzie się: we Wrocławiu (27-28 czerwca), Szczecinie (3-4 lipca), Rzeszowie (22-23 sierpnia) oraz w Warszawie (29-30 sierpnia). Sprawdź jakie motocykle będziesz mógł wypróbować!

Uczestnicy będą mieli okazję przejechać się najnowszymi maszynami H-D, począwszy od miejskich modeli Street i Sportster, przez kultowe modele Softail, a na transkontynentalnych maszynach rodziny Touring kończąc.

Jazdy próbne odbywać się będą w weekendy i są całkowicie bezpłatne. Jeśli nie chcesz się spóźnić, zapisz się już dzisiaj – decyduje kolejność zgłoszeń a liczba miejsc jest ograniczona!

Zapomnij o obecnym stresie i spróbuj oczyścić umysł. Harley on Tour to idealna okazja. Dwa dni pełne potężnych maszyn, ryczących silników i przejażdżek motocyklami Harley-Davidson to sprawdzona recepta na pozytywne emocje i uśmiech na twarzy.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w salonach Harley-Davidson na trasie Harley on Tour. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zalecamy wcześniejsze zgłoszenia. Kto pierwszy, ten lepszy!

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19, w tym roku nie będzie możliwości wypożyczenia na miejscu kasków i odzieży do jazdy, a motocykle będą dezynfekowane po każdej jeździe.

Harley-Davidson LiveWire 2020 – jazda pod napięciem [TEST, OPINIA, CENA, DANE TECHNICZNE]

Aby skorzystać z jazdy próbnej należy przynieść ze sobą dwa dokumenty tożsamości (dowód osobisty i prawo jazdy kat. A) oraz własne wyposażenie do jazdy (zalecane: kask z homologacją, długie spodnie i kurtka, zakryte buty oraz rękawice motocyklowe).

Więcej informacji na www.harley-davidson.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.