W całej swojej 118-letniej historii firma Harley-Davidson nie zorganizowała dotychczas wydarzenia, podczas którego cały świat byłby świadkiem debiutu nowych motocykli. 19 stycznia 2021 roku to się zmieni. Tego dnia odbędzie się wirtualne wydarzenie, w czasie którego Harley-Davidson zaprezentuje ofertę na rok 2021 obejmującą motocykle, części i akcesoria, wyposażenie do jazdy oraz odzież motocyklową.

Posłuchajcie naszych liderów, projektantów motocykli, inżynierów i twórców odzieży o wszystkim, co trafi do salonów dealerskich w 2021 roku.

– Zaplanowanie premier motocykli na styczeń było decyzją kluczową z uwagi na to, że przed nami nowy rok pełen przygód – powiedział Jochen Zeitz, prezes, dyrektor naczelny i przewodniczący rady nadzorczej Harley-Davidson. – Jesteśmy zachwyceni, że możemy zgromadzić ludzi z całego świata na jednym wirtualnym wydarzeniu, podczas którego podzielimy się naszymi inspiracjami i pasją, z jaką tworzyliśmy motocykle na 2021 rok, w tym Pan America, czyli nasz pierwszy motocykl typu adventure touring, oraz opowiemy o niezliczonych możliwościach personalizacji motocykli i nowych trendach w zakresie akcesoriów i odzieży – dodał.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się już teraz na dedykowanej witrynie internetowej.

Miłośnik przygód Jason Momoa opowiada o swojej pasji

Amerykański aktor, producent i motocyklowy entuzjasta, Jason Momoa, bezustannie poszukuje nowych przygód. Dołącz do nas 19 stycznia, aby usłyszeć opowieść aktora o tym, jak nowy motocykl Pan America uczynił go jeszcze większym pasjonatem marki Harley-Davidson oraz dał mu przepustkę do poznawania nowych horyzontów.

– Dzięki motocyklom i marce Harley-Davidson mogę poszukiwać przygód z wspaniałymi ludźmi i w niesamowitych miejscach oraz szukać nowych inspiracji, podobnie jak w cyklu filmów „United We Will Ride” – powiedział Jason Momoa. – Byłem zachwycony propozycją współpracy, w ramach której umożliwiono mi wypróbowanie nowego motocykla Pan America 1250 ze stajni Harley-Davidson. To pojazd doskonały, łączący moją miłość do przemierzania bezkresnych, nieznanych dróg, z moim uwielbieniem marki. Wszyscy oszaleją na punkcie tego nowego motocykla Harley-Davidson – podsumował.

22 lutego 2021 roku – światowa premiera motocykla Pan America

Poza wydarzeniem zaplanowanym na 19 stycznia, 22 lutego 2021 roku Harley-Davidson ponownie połączy świat na wydarzeniu, podczas którego przedstawione dodatkowe informacje i pełna specyfikacja techniczna nowego motocykla Pan America 1250 typu adventure touring.

Bądź na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.