Wystawa emaliowanych obrazów motocyklowych stworzonych przez mnichów

-

Wszystkim tym, którzy wybierają się niedługo do Francji podpowiadamy: od 17 maja do 30 czerwca w klasztorze Saint-Martin de Ligugé można oglądać wystawę obrazów o tematyce motocyklowej.

Obrazy wykonał w rzadko spotykanej technice emalii benedyktyński mnich i pasjonat motocykli François Cassingena-Treverdy. Wystawa nosi tytuł Złoty Wiek Motocykli i składa się z 25 emaliowanych obrazów przedstawiających klasyczne i nowoczesne jednoślady, w tym nowe Ducati Diavel i Yamahę V-Max.

Każdy z obrazów, wykonanych na miedzianej tabliczce o wymiarach 17X25 cm, można kupić. Mnisi zapewniaja także, że możliwe jest zamówienie podobnego obrazu z podobizną własnego motocykla.

Klasztor otwarty jest dla zwiedzających od wtorku do soboty w godzinach 10:00 do 11:15 i 14:30 do 18:00. W niedziele od 11:30 do 12:30 i 15:00 do 18:00. Istnieje możliwość noclegu po wcześniejszej rezerwacji.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY