Włoskie Virgin Radio ogłosiło konkurs na najlepsze zdjęcie w stylu Pin-Up. Hasła przewodnie to tatuaż, zmysłowość z nutą złośliwości i pasja do motocykli. Jednym z wymogów organizatora jest także, by modelki były raczej kobietami niż dziewczętami.

Pin-Up to trend wywodzący się z głównie z lat 40. i 50. ubiegłego wieku. Dziewczyny Pin-Up były piękne i uśmiechnięte, ubrane w sukienki lub skąpe stroje. W Polsce znamy je ze starych reklam Coca-Coli i licznych plakatów z Marylin Monroe.

Ubiegłoroczna edycja konkursu fotograficznego Pin-Up zorganizowana przez Virgin Radio z Mediolanu (w galerii prezentujemy zdjęcia z tej edycji) przyniosła znakomite rezultaty, zarówno na poziomie artystycznym, jak i pod względem zainteresowania. 230 przesłanych portfolio ze zdjęciami, 29 tysięcy oddanych głosów i pół miliona odsłon przerosły najśmielsze oczekiwania organizatora.

W tegorocznej edycji konkursu zostanie wybranych dziesięć zdjęć modelek, które znajdą się w finale zorganizowanym podczas nadchodzaćych targów EICMA. Wymagania organizatorów tegorocznej edycji konkursu były następujące: modelka musi być dojrzałą kobietą, mieć tatuaż, musi epatować subtelną złośliwością i mieć w sobie motocyklową pasję.

Czekając niecierpliwie na wyniki tegorocznego konkursu prezentujemy zdjęcia, które zwyciężyły w ubiegłym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.