Jak radzić sobie z kapryśną pogodą podczas podróży motocyklowych? Modeka przygotowała wiosenną promocję na turystyczne komplety odzieży ze sprawdzoną membraną klimatyczną Sympatex. 

Membrany klimatyczne są jednym z ważniejszych elementów odzieży motocyklowej wpływających na komfort termiczny w czasie jazdy. Dbają o to, by twoje motocyklowe ubranie było wodoszczelne, chroniło przed wiatrem, a jednocześnie oddychało, czyli transportowało parę wodną na zewnątrz.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Modeka Cool BlackSympatex, stosowany w najwyższych modelach odzieży Modeka, to bardzo cienka (0,01 mm), lekka (ok. 30g na kurtkę) oraz bardzo trwała membrana o optymalnej oddychalności. W warunkach laboratoryjnych wytrzymuje nacisk słupa wody o wysokości do 45 000 mm, co w praktyce gwarantuje komfortową jazdę przez dłuższy czas nawet w ulewnym deszczu.

Modeka AFT-TouringMembrana Sympatex jest stosowana nie tylko w odzieży motocyklowej, ale również w górskiej, narciarskiej czy outdoorowej, oferując użytkownikom możliwość realizacji pasji niezależnie od warunków pogodowych. Modeka stosuje ją w najbardziej zaawansowanych technologicznie modelach, wykonanych z wytrzymałych materiałów i wyposażonych w inne wypróbowane rozwiązania poprawiające komfort i bezpieczeństwo motocyklisty, takie jak: konstrukcja trójwarstwowa, wydajny system wentylacji, trwałe odblaski, dodatkowe wzmocnienia, a przede wszystkim pełen komplet certyfikowanych protektorów Sas-Tec.

Sympatex-wodoodporność_wykresTeraz odzież Modeki zaopatrzona w membranę Sympatex dostępna jest w wiosennej promocji. Jeżeli kupisz jednocześnie kurtkę i spodnie z membraną Sympatex, otrzymasz 15% rabatu na całość.

Modele dostępne w promocji:

Longway – doskonale wyposażona turystyczna kurtka wykonana z wodoodpornego laminatu Cordury i membrany Sympatex® (jedyny model z laminatem w bieżącej kolekcji).

Cool Black – najbardziej zaawansowany technologicznie komplet turystyczny w kolekcji Modeki finalista ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2012.

AFT-Touring – wyjątkowo lekki i wygodny zestaw wykonany w całości z tkaniny Cordura i z przewiewnej dzianiny Cordura Air Flow Technology, finalista ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2013.

AFT Lady – damska wersja kompletu AFT-Touring.

AFT-Sport – miejska krótka kurtka z panelami wentylacyjnymi z Cordury AFT.

Ventura GT – uniwersalny komplet turystyczny z wydajną wentylacją Air Draft.

Tourrider – skórzany dwuczęściowy kombinezon z technologią TFL Cool System zapobiegającą nadmiernemu nagrzewaniu się skóry.

Promocja obowiązuje w salonach firmowych Modeka Polska oraz we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży Modeki od 15 kwietnia do 15 czerwca 2014 roku.

Modeka Sympatex_plakat promocja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.