Vespa Segway to pomysł z Hiszpanii. Nazwa mówi wszystko: to Segway  w szatach kultowej Vespy, ale bez udziału włoskiego producenta. Dwukołowy pojazd ma podwójny elektryczny silnik o mocy 1,34 KM i osiąga maksymalną prędkość 20 km/h.

Vespa Segway wyprodukowany został ręcznie przy użyciu oryginalnych części Piaggio. Wygląd zewnętrzny, np. kolorystykę producent może dodatkowo spersonalizować na życzenie klienta. Dopuszczalne obciążenie konstrukcji to 180 kg. 30 stopni to maksymalne nachylenie nawierzchni, z którym Vespa Segway sobie poradzi. Zasięg pojazdu to 30-35 km.

Aby zostać właścicielem tego niekoniecznie pięknego, ale z pewnością interesującego tworu, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 2 899 euro (12 000 zł). Sprzedawca udziela pięcioletniej gwarancji.

 

1 KOMENTARZ

  1. …segway,e które widywałem do tej pory również nie były piękne ,minimalizm tych konstrukcji biorąc pod uwagę wizualne odczucia klasyfikował je bardziej w kategorii nijakich ,innymi słowy takich których cieżko jest zdefiniowac w kategoriach ładny bądź brzydki.Prezentowany egzemplaż to swoisty custom ,oczywiście w myśl zasady że “gusty nie podlegają … . ” w przeciwieństwie do wyżej wymienionych ma tę zaletę że daje możliwość wyrażania własnych opinii odnośnie doznań estetycznych .Choć wozidełka te nie są przedmiotem moich westchnień czy marzeń to przyznaję że odkąd po raz pierwszy zetknąłem się z tymi urządzeniami byłem i jestem pod wielkim wrażeniem pomysłu ,technologii i rozwiązań konstrukcyjnych :) …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.