Szkocki motocyklista wpadł pod pędzącą ciężarówkę. Nie ma nawet złamania

-

Najdłuższe w życiu chwile pod kołami pędzącej ciężarówki przeżył Paul Meikle, 42-letni motocyklista ze Szkocji. Po wjechaniu w dziurę został on na zjeździe z autostrady wyrzucony na środek drogi, prosto pod nadjeżdżającego tira.

Meikle, z zawodu menedżer baru, wybrał się na na motocyklową wycieczkę wraz z 11-osobową grupą przyjaciół, wśród których był też jego ojciec. Gdy cała ekipa zdecydowała się zjechać z autostrady na krótki postój, jadące zaledwie 15 km/h Kawasaki GPZ1100 Meikla wjechało na zjeździe w niewidoczną dziurę. Motocyklista został wyrzucony z siodła i wraz ze swoim motocyklem znalazł się na drodze pędzącej ciężarówki. Jej koła o centymetry ominęły głowę bikera, a on sam został zakleszczony pod naczepą.

Ostatecznie tir się zatrzymał, a przejeżdżająca obok pielęgniarka udzieliła motocykliście pierwszej pomocy. Okazało się, że ma on jedynie stłuczoną nogę i spędzi tydzień w szpitalu. Przez jakiś czas będzie się też poruszał o kulach.

Tymczasem obserwujący całą sytuację ojciec Paula, widząc znikającego pod pędzącą ciężarówką syna zasłabł i został odwieziony drugą karetką do szpitala. Nie stwierdzono u niego żadnych problemów i został szybko wypisany.

– Gdy leciałem pod ciężarówkę myślałem, że już nie żyję. Miałem wyjątkowy fart – kilka centymetrów brakowało, by na mnie najechała – opowiada Paul. Nigdy już nie wsiądę na motocykl. Obiecałem to swojej dziewczynie – dodaje.

Miejsce wypadku


Wyświetl większą mapę

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY