Scrambler na bazie Suzuki Inazuma 750 to połączenie vintage i nowoczesności. Dzieło stworzyła ekipa Rock Motorcycles dla fanów stylu retro, którzy nie chcą rezygnować z nowoczesnej technologii i dużego zapasu mocy.

Motocykl wygląda nietuzinkowo, bardzo stylowo i z klasą. Chłopakom z Rock Motorcycles udało się połączenie mocy superbike i scramblera w nieśmiertelnym stylu vintage. Jako Suzuki 750 Inazuma maszyna jest nie do poznania i wygląda niemal jak sprzed kilku dekad.

Pojedynczy zegar może sprawiać wrażenie staromodnego, ale tak naprawdę to kawał nowoczesnej technologii z wielofunkcyjnym wyświetlaczem, będący dopełnieniem estetyki tego modelu. Kierunkowskazy LED i światło stopu wykończone przyciemnionymi soczewkami wtapiają się w oryginalny design motocykla.

Efektu dopełniają szprychowe koła ubrane w opony enduro z satynowymi czarnymi błotnikami. Zamontowano też tarcze hamulcowe typu wave ze zwiększoną odpornością mechaniczną i termiczną.

Twórcy sprytnie zjednali sobie przychylność zarówno młodszych jak i starszych wielbicieli motocykli, szczególnie tych ceniących sobie oryginalność. Oldskulowe dzieło The Rock Motorcycles może być niekwestionowanym mistrzem wyróżniania się z tłumu.

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dziękujemy za komentarz! Chcielibysmy wyjaśnić, że Rock Motorcycles jest marka chlopakow z firmy Gia.Mi.Racing projekt – Włochy, który identyfikuje styl zbudowany przez nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here