Scrambler na bazie Suzuki Inazuma 750 to połączenie vintage i nowoczesności. Dzieło stworzyła ekipa Rock Motorcycles dla fanów stylu retro, którzy nie chcą rezygnować z nowoczesnej technologii i dużego zapasu mocy.

Motocykl wygląda nietuzinkowo, bardzo stylowo i z klasą. Chłopakom z Rock Motorcycles udało się połączenie mocy superbike i scramblera w nieśmiertelnym stylu vintage. Jako Suzuki 750 Inazuma maszyna jest nie do poznania i wygląda niemal jak sprzed kilku dekad.

Pojedynczy zegar może sprawiać wrażenie staromodnego, ale tak naprawdę to kawał nowoczesnej technologii z wielofunkcyjnym wyświetlaczem, będący dopełnieniem estetyki tego modelu. Kierunkowskazy LED i światło stopu wykończone przyciemnionymi soczewkami wtapiają się w oryginalny design motocykla.

Efektu dopełniają szprychowe koła ubrane w opony enduro z satynowymi czarnymi błotnikami. Zamontowano też tarcze hamulcowe typu wave ze zwiększoną odpornością mechaniczną i termiczną.

Twórcy sprytnie zjednali sobie przychylność zarówno młodszych jak i starszych wielbicieli motocykli, szczególnie tych ceniących sobie oryginalność. Oldskulowe dzieło The Rock Motorcycles może być niekwestionowanym mistrzem wyróżniania się z tłumu.

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dziękujemy za komentarz! Chcielibysmy wyjaśnić, że Rock Motorcycles jest marka chlopakow z firmy Gia.Mi.Racing projekt – Włochy, który identyfikuje styl zbudowany przez nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.