Zakochany motocyklista z białoruskiego Grodna postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę w prawdziwie motocyklowym stylu. Z pomocą kolegów ułożył przed domem ukochanej serce z jednośladów.

Przygotowania do niespodzianki rozpoczęły się z samego rana. Dziesięciu przyjaciół zakochanego bikera ustawiło swoje motocykle w kształt serca. Zaniepokojeni mieszkańcy chcieli zawiadomić milicję, ale dowiedziawszy się o planach bikera, szczerze gratulowali mu pomysłu.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Moto Serce (2)Mieszkańcy wyglądali przez okna i podziwiali efekt pracy grupy motocyklistów. Niektórzy robili zdjęcia i publikowali je na facebooku. Wiadomość o motocyklowych oświadczynach rozeszła się lotem błyskawicy jeszcze zanim wybranka dowiedziała się o całej sprawie.

Moto Serce (3)Kiedy wreszcie dziewczyna pojawiła się przed domem, jej ukochany przykląkł na kolano i poprosił ją o rękę. Lekko zszokowana wybranka wśród burzy oklasków zgodziła się zostać żoną romantycznego bikera. Nie mogła uwierzyć, że cała akcja została zorganizowana tylko po to by się oświadczyć. 

Moto Serce (1)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.