Royal Enfield Continental GT Cafe-Racer trafi w końcu do Europy. Ten najmocniejszy w ofercie indyjskiego producenta model wyposażony w szereg nowinek technicznych będzie pełnił na Starym Kontynencie funkcję okrętu flagowego marki.

Royal Enfield Continental GT Cafe-Racer został zaprezentowany już półtora roku temu na targach Auto Expo Delhi. Do końca nie było pewne czy ten piękny klasyk zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie. Najnowsze informacje płynące z centrali indyjskiego producenta potwierdzają jednak, że już w październiku w europejskich salonach pojawią się pierwsze egzemplarze Continentala.

Według zapewnień producenta model ten ma osiągać moc ok. 30 KM z silnika o pojemności 535 cm3. Ze względu na luksusowy charakter motocykla, zadecydowano o zastosowaniu gazowych amortyzatorów i innych elementów, których zadaniem będzie podniesienie prestiżu Continentala GT.

Continental GT otrzymał stylizację cafe-racera

Według nieoficjalnych informacji cena tego luksusowego Royala Enfielda ma wynieść około 6 000 euro (25 000 zł). Jeśli okaże się to prawdą, wróżymy indyjskiemu producentowi sukces rynkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here