O pięknie, które tkwi w prostej mechanice, o subtelności surowego metalu i prawdziwej skóry oraz o pasji, która pozwala artystom iść pod prąd wszechwładnych trendów opowiada poniższy film. Oto historia największych tunerów motocykli.

W świecie motocykli zdominowanym przez komputery, czujniki i wszystkie możliwe rodzaje tworzywa sztucznego wciąż pracują ludzie, dla których korzenie i filozofia budowy jednośladów pozostały niezmienne od lat. Czasy, kiedy motocykle wykonywano z metalu przy użyciu klucza i śrub a nie klawiatury i myszy są dla nich wciąż teraźniejszością.

Troskliwe i umiejętne rękodzieło wraz z nieszablonową i niezależną ideą to duma ludzi, którzy konstruują te niezwykłe motocykle i którzy zostali przedstawieni w naszym filmie.

Jest to film reklamowy przybliżający album The Ride: New Custom Motorcycles and their Builders (Jazda: Customy i ich Twórcy). Z opisu dowiadujemy się, że wystąpiły w nim takie sławy jak Roland Sands, Vincent Prat, Ola Stenegard czy David Borras z El Solitario. Nie zabrakło również postaci z Bike EXIF.

Otwórzcie zatem piwo, usiądźcie wygodnie w fotelu i oglądajcie.

Historia najwspanialszych tunerów

Do the Ride Thing – The Bikes, the Builders, and the Book from Gestalten on Vimeo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here