Rosja: skuteczny sposób na motocyklistów. Zakazy wjazdu na głównych ulicach

-

Na ciekawy pomysł, dotyczący walki z motocyklistami wpadły władze dwóch rosyjskich miast. Zabroniły po prostu całkowicie wjazdu motocykli na główne ulice. Jako że są to drogi przelotowe, właściciele jednośladów muszą teraz omijać centrum uciążliwymi objazdami. 

Całkowicie zamknięte dla motocykli zostały centra dwóch miast: Pskowa i Wielkich Łuków, wiadomo jednak że również inne metropolie rozważają możliwość wprowadzenia podobnych ograniczeń. Władze tłumaczą się walką z hałasem, który przeszkadza jakoby mieszkańcom oraz troską o poprawę bezpieczeństwa.

Niezadowoleni z ograniczania ich praw motocykliści, wspierani przez kolegów z innych miast planują przeprowadzić masowe protesty przed siedzibami władz. Do planowanych akcji protestu mają się przyłączyć również motocykliści z kazachskiej Karagandy, gdzie na głównych ulicach stanęły podobne zakazy wjazdu motocykli.

Przypomnijmy, że na pomysł zakazania wjazdu na parking motocyklistom wpadły władze kilku polskich galerii handlowych, m.in. Galerii Krakowskiej. Z kolei władze Starego Browaru wycofały się z wcześniejszych decyzji.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY