śr., 06 lip 2022

Polowanie na „Nocne Wilki” Putina. Ukraińscy bikerzy się jednoczą [TYLKO U NAS]

-

Ukraińscy motocykliści postanowili dać odpór popierającemu Władimira Putina klubowi „Nocne Wilki”. Bikerzy z niemal wszystkich ukraińskich klubów motocyklowych urządzają polowanie na członków znienawidzonego klubu.

Ukraińcy ogłosili rozpoczęcie antyrosyjskich działań skierowanych przeciwko członkom klubu motocyklowego „Nocne Wilki”. Informacje na temat akcji, którą zapoczątkował klub „Słowianie” z Zaporoża, pojawiły się w ukraińskich sieciach społecznościowych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

„Słowianom” udało się zjednoczyć niemal wszystkie ukraińskie formacje, a także zachęcić do swojej inicjatywy wielu niezrzeszonych ukraińskich motocyklistów. Akcja otrzymała nazwę „Polowanie Na Nocne Wilki”. Informacja o wydarzeniu pojawiła się na stronie internetowej „Słowian” oraz na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

„Istotą kampanii jest wyeliminowanie formacji niezrozumiałego pochodzenia, takich jak Nocne Wilki, które za pomocą atrybutów kultury motocyklowej, w istocie dyskredytują honor i tradycje motocyklistów. Korzystając ze wsparcia władz Federacji Rosyjskiej, zachowują się skandalicznie i agresywnie wobec wszystkich, którzy nie podzielają ich przekonań” – wyjaśniają organizatorzy.

Pomysłodawcy akcji skierowanej przeciwko „Nocnym Wilkom” chcą zakazać obecności członków tego klubu na wszystkich imprezach motocyklowych, które odbywają się na terenie Ukrainy, a także bojkotować wszystkie działania organizowane przez tę organizację.

Ukraińcy zapowiadają, że nie zawahają się przed użyciem siły, jeśli perswazja nie przyniesie rezultatów.

Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

8 KOMENTARZE

  1. Lepiej ich wyśmiewać i alienować bez żadnej agresji, która zadziała jedynie mobilizująco jednocząc zdrajców w obliczu zagrożenia.

  2. W zeszłym roku MC Night Wolves zjechali do Mrągowa i na Country w Bieszczadach. Proponuję ich wykluczyć i z tych imprez również.

  3. Przestajecie byc wolnymi orlami. Daliscie sie wciagnac do polityki przez politykow (zaklinaczy wezy). Wycofajcie sie puki nie bedzie za puzno. Z wasza smiercia zginie WOLNOSC.

  4. Gregorio: ty już nie jesteś wolnym orłem. Twoja śmierć lub istnienie nic tu nie zmieni.

    Piszemy póki a nie puki, późno a nie puzno

  5. Trochę się późno Ukraińcy obudzili, ale lepiej późno niż wcale. Po prostu nie wpuszczać ich do Europy a parady jak chcą urządzać to niech robią na Placu Czerwonym. W itencji zakończenia mordowania ludzi przez armię rosyjską na Ukrainie.
    Najlepije razem z Towarzyszami z Rajdu Katyńskiego :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

9 sposobów na klasyka – kolejne wielkie porównanie motocykli za nami!

W tym roku pod naszą redakcyjną lupę postanowiliśmy wziąć motocykle klasyczne. Po raz trzeci zorganizowaliśmy wielkie porównanie motocykli, gdzie w jeden weekend w szranki...

Honda CB650R Neo Sports Cafè – [dane techniczne, opis, recenzja, opinia, test, spalanie]

Motocykl jest nawiązaniem do konceptu CB4 z 2015 roku. Bezpośrednio wzorowanymi na nim są także CB1000R, CB300R oraz CB125R. Jednoślady te mają być współczesnymi...

Kawasaki Z650RS [dane techniczne, recenzja, opinia, opis, spalanie]

W 1969 roku do salonów sprzedaży wjechała Honda CB750. Trzy lata później Honda musiała zmierzyć się ze swoim pierwszym konkurentem, Kawasaki Z1. Do końca...

MV Agusta 60 Monomoto Superleggera i tragiczne losy kierowcy

Pojazd powstał na początku lat 50. XX wieku. W czasach, gdy nie było systemów elektronicznych, mogących utrzymać jednokołowiec w odpowiednim położeniu. Wszystko było zależne...

Nowe wersje Piaggio MP3 wkraczają na trasy [opis, dane techniczne]

MP3 przekonuje do siebie od 2006 roku. I robi to bardzo skutecznie, zyskując coraz większe grono użytkowników. Do klientów trafiło ponad 230 tysięcy egzemplarzy...