Reklama

Kanadyjski oddział Yamahy poinformował o usterce, która może wystąpić w modelu MT-07. Niewłaściwie zamontowany przewód od akumulatora może w skrajnym przypadku spowodować pożar. 

Model MT-07 sprzedaje się jak świeże bułeczki. Powód takiego stanu rzeczy jest prosty – przy świetnej cenie motocykl dostarcza tony frajdy i w dodatku znakomicie wygląda. Gorący i elektryzujący hit Yamahy okazuje się mieć jednak wady, które gorącym mogą uczynić go w sensie dosłownym.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Reklama

Przewód podłączony do dodatniego bieguna akumulatora został nieprawidłowo poprowadzony. Skutkiem tego izolacja może zakleszczyć się między siedziskiem a jego mocowaniem. Odsłonięcie izolacji prowadzi do spięcia z metalowymi elementami motocykla, co w konsekwencji zakończyć się może pożarem.

MT-07 Moto Cage (4)W Kanadzie dealerzy wymieniają przewód i mocowanie kanapy. Polski oddział Yamahy nie potwierdził jak dotąd usterki, ale trochę ich pomęczymy, żeby się czegoś dowiedzieć.

MT-07 Moto Cage (7)

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Proszę czytać ze zrozumieniem : izolacja może zakleszczyć się między siedziskiem a jego mocowaniem, co w konsekwencji zakończyć się może pożarem.W przeciwieństwie do wyżej wymienionych ,to czysto hipotetyczna przepowiednia, oby nie samospełniająca się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.