Othello to prawdziwy twardziel. Nie tylko wygląd czyni go wyjątkowym w oldskulowy i magiczny sposób. Jego sukcesem jest zdobycie głównej nagrody w prestiżowym konkursie pomimo wcześniejszego wypadku.

Othello to brat Hamleta. Uprzedzając oburzenie ze strony miłośników twórczości Wiliama Szekspira tłumaczymy, że chodzi nam o pokrewieństwo modeli wyprodukowanych przez warsztat tuningowy 7 Ages Machines.

A zatem podobnie jak Hamlet, Othello także powstał na bazie modelu Harley-Davidson FXD, choć znajdziemy w nim znacznie mniej oryginalnego ubioru Superglide. Panowie z 7 Ages odarli i ociosali oryginał dla wydobycia całkiem nowego ducha.

Aby motocykl zachował stabilność, klasyczną sztywną ramę odpowiednio dostosowano do bobberowych 23 calowych opon z przodu i z tyłu. Sprężynowy widelec przedni i rozsądnej wielkości wysoka kierownica wyglądają naprawdę retropięknie. A kierunkowskazy w miejscu ciężarków kierownicy prawie nas wzruszyły.

Zbiornik paliwa to prawdziwy majstersztyk – łączy w sobie oldskulowość i doskonałą harmonię z linią całego motocykla. Pięknie komponuje się zwłaszcza z ultraklasycznym skórzanym siodłem osadzonym na sprężynach.

A teraz najważniejsze – jadąc na wystawę konstruktorzy nie zapakowali Othella do ciężarówki, ale wybrali się nim na kołach. W czasie liczącej 2 735 kilometrów podróży z Wielkiej Brytanii do portugalskiego miasta Cascais Othello miał wypadek. Mimo tego udało mu się zdobyć główną nagrodę: Best Custom Bike Award.

Oto co rozumiemy przez twardziela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.