Nowy salon Triumpha na motocyklowej mapie Polski. Zapraszamy do Krakowa!

-

Triumph Kraków to obiekt zlokalizowany tuż przy obwodnicy miasta na terenie kompleksu Biznes Park Wielicka. Jest on już szóstym salonem Triumpha w naszym kraju! Na niemal 300 metrach powierzchni salonu motocykliści mogą zapoznać się z najnowszą gamą modelową naszych motocykli, zakupić do swoich maszyn akcesoria, oryginalne części, a także przymierzyć ubrania motocyklowe, jak i te bardziej casualowe znane ze swojej jakości i ciekawego designu.

Cała załoga Triumph Kraków to doświadczeni motocykliści, pasjonaci, którzy pomogą klientom we właściwym wyborze nowej maszyny, służąc całą swoją wiedzą. Na Wielickiej 250 można też wykonać przegląd motocykla, jak i montaż akcesoriów. Nie masz czasu podjechać osobiście na serwis ze swoim motocyklem, nie przejmuj się, Triumph Kraków może odebrać go z miejsca garażowania, a po zakończonym serwisowaniu odwieźć go z powrotem w wyznaczone miejsce.

Nowy salon Triumpha na motocyklowej mapie Polski. Zapraszamy do Krakowa!

Obecnie salony Triumpha w Polsce znajdują się w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Marka obchodzi w tym roku jubileusz 120-lecia produkcji motocykli. A w rankingu z 2021 Triumph zajął w Polsce trzecie miejsce pod względem ilości sprzedaży nowych motocykli o pojemności powyżej 750 ccm.

Nowy salon Triumpha na motocyklowej mapie Polski. Zapraszamy do Krakowa!

Strona Triumph Kraków:

Home


FB Triumph Kraków:
https://www.facebook.com/triumphcracow/
Instagram Triumph Kraków:
https://www.instagram.com/triumph_krakow/

Nowy salon Triumpha na motocyklowej mapie Polski. Zapraszamy do Krakowa!

O Marce Triumph

Założona w 1902 roku firma Triumph Motorcycles w 2020 roku obchodziła 118-lecie produkcji motocykli. Od ponad trzech dekad firma Triumph Motorcycles ma siedzibę w Hinckley
w hrabstwie Leicestershire i produkuje kultowe motocykle, które doskonale łączą autentyczny design, charakter i charyzmę z osiągami.

Z ponad 75 000 motocykli dostarczonych w roku finansowym 2021 i blisko 700 dealerami na całym świecie Triumph jest największym brytyjskim producentem motocykli.

Ta pasja, innowacyjność i inżynieryjna perfekcja stworzyły dzisiejszą szeroką gamę motocykli pasującą do wszystkich motocyklistów – w tym oszałamiającego nowego Speed Triple’a 1200 RS i Tridenta 660, epickiego Tigera 900, wiodącego na świecie Rocketa 3 R i GT, wyczynowego Street Triple’a 765 RS, kultowego Scramblera 1200, transkontynentalnego Tigera 1200 i legendarną rodzinę Triumpha Bonneville’a zaktualizowaną na rok 2021, w tym Bobbera, Thruxtona RS, Street Twina, Street Scramblera oraz kultowego Bonneville’a T120 i T100, a także ekscytującą i przystępną serię modeli Triumpha na kat. A2.

Triumph zatrudnia obecnie około 2000 pracowników na całym świecie i posiada oddziały
w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Japonii, Szwecji (Skandynawia), krajach Beneluksu, Brazylii, Indiach, Chinach i Tajlandii, a także sieć niezależnych dystrybutorów. Triumph posiada zakłady produkcyjne w Hinckley, Leicestershire i Tajlandii oraz zakłady CKD w Brazylii i Indiach.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY