KTM Freeride 250R – nowy rekreacyjny dwusuw o mocy 25 KM

-

KTM ujawnił nowy model niewielkiego motocykla offroad: Freeride R. Ma on pełnić w ofercie pomarańczowych rolę młodszego brata dla wersji o pojemności 350 cm3 i będzie jednocześnie swojego rodzaju łącznikiem z linią EXC.

KTM Freeride R otrzymał dwusuwowy silnik o pojemności 250 ccm pochodzący z modelu EXC 250. Dla potrzeb rekreacyjnego Freeride zmieniono jednak kilka parametrów, aby poprawić krzywą momentu obrotowego. Nowy Freeride 250R jest 7 kg lżejszy od swojego większego brata o pojemności 350 ccm. Moc silnika wynosząca 25 KM  jest zaledwie 3 KM niższa niż w większym modelu Freeride 350.

Zdaniem KTM nowy model wypełni lukę między profesjonalną linią modeli EXC i ukierunkowanym na rozrywkę modelem Freeride 350.

Cena Freeride 250R to 6000 funtów (31 000 zł).

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY