Suzuki GSX-R1100 z 1986 roku z minimalnym przebiegiem – taki motocykl wystawiono na aukcję w amerykańskim serwisie aukcyjnym Ebay. To prawdziwa gratka dla fanów sportowych motocykli z lat 80. 

Zakup klasycznego motocykla w dobrym stanie to coraz większe wyzwanie. Trafia się wiele maszyn zajeżdżonych, zniszczonych i niewłaściwie serwisowanych, często przy użyciu przypadkowych części. Czasem jednak pojawiają się oferty takie, jak dziś opisywana. Absolutny rodzynek.

Na aukcji internetowej można kupić Suzuki GSX-R1100 z 1986 roku, zachowane w całkowicie oryginalnym stanie. Maszyna miała co prawda małą przygodę w postaci przewrotki na prawy bok, ale została naprawiona przy użyciu wyłącznie fabrycznych części.

Motocykl jest dokładnie taki, jaki był opuszczając salon 27 lat temu. Jego licznik wskazuje przebieg poniżej 5000 mil. Oryginalne są nawet opony, choć po tylu latach nie nadają się już do jazdy. Z drugiej strony motocykl stanie się zapewne częścią kolekcji i nie będzie na co dzień szorował asfaltu.

Aukcja kończy się 29 grudnia, a obecna cena to ok. 20 tysięcy zł, choć nie osiągnęła jeszcze wartości minimalnej. Bardzo możliwe, że w ostatniej chwili podskoczy do sporej wysokości. Nic dziwnego – maszyna w takim stanie to absolutny unikat i Święty Graal dla miłośników kanciastych wyścigówek z lat 80.

1 KOMENTARZ

  1. Owszem , maszyna ciekawa tylko że jak ktoś kupuje ją do kolekcji to wszystko mu jedno czy ona przejechała sto czy dziesięć tysięcy mil.I tak będzie tylko stała w hangarze. Ważne by lakier się świecił. Z kolei z jazdą na co dzień i codziennym użytkowaniem wbrew pozorom może być spory problem.Dla motocykla lepiej jeśli jest użytkowany i regularnie serwisowany niż jak stoi 27 lat w szopie.Nie wiem czy za parę lat największym atutem tego moto nie staną się te oryginalne opony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.