Nadchodzące targi EICMA będą miejscem debiutu odświeżonej Ducati Multistrady. Włoski turystyk zachowa swoją charakterystyczną sylwetkę, a sprawdzona jednostka napędowa Testastretta otrzyma zmienne fazy rozrządu. 

Multistrada zdobyła serca miłośników przygód na turystycznych szlakach całego świata. Zamożnych miłośników raczej równych asfaltów, dodajmy. Motocykl ten jest połączeniem klasycznej maszyny szosowej z nutką aromatu enduro, a pod względem designu zostawia daleko w tyle azjatycką i europejską konkurencję.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Udane linie Multistrady sprawiły, że w nadchodzącym sezonie wizualnie niewiele się zmieni. Mała rewolucja nastąpi natomiast w silniku, słynnym Testastretta 11. Włosi planują wprowadzić zmienne fazy rozrządu, znane do tej pory chociażby z Hondy VFR. Miejmy nadzieję, że poprawa osiągów maszyny nie uczyni z serwisowania bolesnego czasowo i finansowo procesu.

Debiut nowej Multistrady nastąpi na zbliżających się wielkimi krokami tragach EICMA w Mediolanie. Cena motocykla nie jest jeszcze znana.

[sam id=”11″ codes=”true”]

1 KOMENTARZ

  1. …model zarówno ten jak i starsze w/g mnie nigdy nie powalały designem a wręcz przeciwnie, zwłaszcza ich przednia część wraz z owym koszmarnym wręcz dziobem w nowszych modelach, dlatego też nie widzę powodów dla których wspomniani Azjaci czy Europejczycy mieli by się wstydzić,-choć jednak jak już wspominałem niejednokrotnie,- gusty nie podlegają dyskusjom :) …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.