[sam id=”24″ codes=”true”]Suzuki przygotowało dla wszystkich fanów marki linię odzieży motocyklowej. Choć oferta producenta nie rzuca na kolana ogromnym wyborem, do zalet należy zaliczyć dobre wykonanie, atrakcyjne wzory i korzystne ceny.

W ofercie odzieży Suzuki znajdziemy skórzaną kurtkę Assen, która z pewnością spodoba się miłośnikom podbojów miejskich przestrzeni. Za 799 zł otrzymujemy połączenie wysokiej jakości skóry bydlęcej z elementami materiałowymi, ergonomiczne zakrzywione rękawy, regulowane otwory wentylacyjne, przydatne kieszenie oraz protektory na łokciach, ramionach i plecach.

[sam id=”11″ codes=”true”]

AssenDla motocyklowych podróżników Suzuki przygotowało zestaw Traveler – całosezonowy komplet składający się z 3-warstwowej kurtki za 659 zł i 2-warstwowych spodni za 429 zł.

Traveler 1 Na wyjątkowe sytuacje przyda się kombinezon przeciwdeszczowy ProDry, dostępny jako jednoczęściowy lub spodnie i kurtka oddzielnie. Jaskrawe zestawienie kolorystyczne poprawi widoczność podczas najgorszej nawet ulewy. Jednoczęściowy kombinezon kosztuje 259 zł, kurtka 149 zł, zaś spodnie 99 zł.

Pro Dry 1Ofertę motocyklowej odzieży sygnowanej logo Suzuki zamykają rękawice dostępne w trzech wersjach. Dla miłośników jazdy sportowe przygotowano model Bora (249 zł) z protektorami KNOX SPS. Z myślą o podróżnikach powstały zaś rękawice Storm wykonane z nubuku i materiału Polydura 600D (199 zł). Podczas deszczowych dni przydadzą się wodoodporne rękawice Zonda z membraną wykonane z odpornej na przetarcia Cordury.

Bora 1

[sam id=”11″ codes=”true”]

Traveler 5

Traveler 4

Traveler 3

Traveler 2

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pro Dry 3

Pro Dry 2

Bora 2

Assen

Assen 2

Traveler 6

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.