Niezwykłe zdobienia motocykla. Młotkowanie zamiast aerografu

-

Technika młotkowania to forma wyrazu, w jakiej wyspecjalizował się Alan Jones – artysta, który w ten sposób nadaje motocyklom swoich klientów indywidualny charakter. To interesująca alternatywa dla popularnego aerografu.

Zdobienie zbiornika paliwa rozmaitymi obrazami pozwala nadać motocyklowi indywidualny charakter, zaś dla właściciela jest swoistą formą ekspresji. Artyści zajmujący się tą techniką nie narzekają na brak pracy a wzrastająca popularność motocykli pozwala im optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Jednak oprócz popularnego malowania, są także inne metody pozwalające nadać motocyklowi indywidualny charakter. Jedną z takich metod jest młotkowanie. Alan Jones przy użyciu młotka i dłuta wydobywa z surowego metalu zadziwiające obrazy. Jego wprawne ręce przekształcają baki, błotniki i inne metalowe elementy motocykla w prawdziwe dzieła sztuki.

Po naszkicowaniu podstawowego wzoru Alan dziesiątki tysięcy razu uderza młotkiem w dłuto aż surowy metal ukaże oczom wspaniałe portrety, klasyczne motywy motocyklowe i inne wzory – wszystko co tylko zażyczy sobie klient.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

  1. Super to wyglada . Widzialem dwoje takich fahowcow od mlotkowania. W nocy z 13 na 14 lipca jak mlotkami uderzali w okolicy tylnego zamka mojego sprintera:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY