[sam id=”24″ codes=”true”]Bielscy Mikołaje na motocyklach już po raz siódmy wyruszą na ulice by pomóc dzieciom z domów dziecka. Parada Motomikołajów, przewidziana na 7 grudnia poprzedzona była licznymi zbiórkami pieniędzy i darów. 

Akcja Motomikołaje rozpoczęła się 2 listopada i potrwa do 7 grudnia. W tym czasie bielscy motocykliści w towarzystwie swoich maszyn kwestują w galerii handlowej Gemini Park.  Główna atrakcją dla darczyńców jest quad Rafała Sonika z Rajdu Dakar, przy którym każdy może sobie zrobić zdjęcie. W tym roku kwestę wspierają też znane osobistości – między innymi aktorka Anna Guzik.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Finał akcji przewidziany jest na niedzielę 7 grudnia. W samo południe spod Gemini Park wyruszy parada przebranych w charakterystyczne stroje motocyklistów ze Stowarzyszenia Motomikołaje Bielsko Biała oraz ich przyjaciół z klubów Just Riders, Bielscy Motocykliści i Automobilklubu Beskidzkiego oraz wielu innych. Motomikołaje udadzą się z prezentami do dzieci z domu dziecka w Cygańskim Lesie.

MMBB2

W poprzednich latach za zebrane datki Motomikołaje zakupili najpotrzebniejsze dzieciom rzeczy, słodycze i upominki. W tym roku dzieci zostaną obdarowane prezentami, o które prosiły w listach do Mikołaja.

MMBB3

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here