Dobra wiadomość dla miłośników włoskich motocykli: aby wyjechać z salonu nowiutkim Moto Morini wystarczy wpłacić tylko połowę jego wartości. Niszowy włoski producent stara się tak pozyskać nowych klientów.

Promocyjny program zakupu motocykli nosi nazwę Moto Morini Rent. Kupujący może wpłacić tylko połowę ceny motocykla i użytkować go przez 18 miesięcy. Akcją tą objęte są modele Scrambler, Corsaro i Granpasso, a stanowi ona swego rodzaju test dla producenta. Jeśli okaże się skuteczna, nie wyklucza on włączenia do niej pozostałych modeli.

Po zakończeniu 18-miesięcznego okresu najmu Moto Morini przewiduje trzy możliwości. Pierwsza z nich to dopłacenie przez nabywcę drugiej połowy ceny motocykla i przeniesienie na niego pełnej własności pojazdu. Druga przewiduje przyjęcie przez producenta motocykla z powrotem – wtedy wpłacona przez klienta połowa wartości przepada.

Trzecia możliwość, jaką daje Moto Morini to rabat w wysokości 1500 euro (7 tys. zł) na kolejny motocykl – zarówno przy opcji zakupu, jak i najmu, gdy nabywca ponownie wpłaca tylko połowę jego wartości.

Nam ten pomysł się podoba. Mamy nadzieję, że Moto Morini przetrwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.