Cruiser Moto Guzzi California może znów trafić do służby w amerykańskiej policji. Motocykle z Mandello dell Lario zostały docenione przez policjantów z Michigan i Los Angeles. Poprzedni model trafił do USA już w 1969 roku.

Moto Guzzi California 1400 to motocykl, który rzutem na taśmę uratował włoską firmę przed upadkiem. Niepowtarzalny design w połączeniu ze znakomitymi własnościami jezdnymi zostały docenione nie tylko przez zagorzałych fanów niszowej włoskiej marki, ale także przez rzesze bikerów, którzy dotąd wybierali marki japońskie i amerykańskie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Moto Guzzi (3)Podczas niedawnych prezentacji motocykli, podczas których szefostwo policji wybierało jednoślady do służby najlepsze wrażenie na stróżach prawa zrobił właśnie model Moto Guzzi California. Dla włoskiego producenta współpraca z amerykańską policją byłaby powrotem do przeszłości – pierwsze modele włoskich cruiserów – California, Florida, Nevada, trafiły do służby już latem 1969 roku.

Moto Guzzi (8)Amerykańscy policjanci zainteresowali się także turystycznym modelem Norge, który chętnie wykorzystywany jest przez europejskich policjantów.

Moto Guzzi (4)

Moto Guzzi (2)

Moto Guzzi (6)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.