MotoGóry. Ciekawa inicjatywa pasjonatów gór i motocykli [PATRONATY]

-

Portal Motovoyager.net objął patronatem medialnym inicjatywę MotoGóry. Wszystkich tych, u których oktany we krwi krążą jeszcze szybciej na większych wysokościach, zapraszamy na profil MotoGór.

Założyciele profilu piszą o sobie tak: MotoGóry to próba połączenia trzech pasji: podróży, górskiej wędrówki i motocykli. Wykorzystując do podróżowania nasze dzielne dwukołowe maszyny, chcemy dojeżdżać w najpiękniejsze górskie rejony aby tam, na jakiś czas je pozostawić, założyć buty trekkingowe i z ekwipunkiem na plecach ruszyć na górskie szlaki i szczyty.

Zdradzają także: Naszym marzeniem jest, aby projekt ewoluował i aby w kolejnych latach dołączali do niego następni pasjonaci takiej konfiguracji przygód. Jeśli czujecie, że to jest to co kochacie, o czym zawsze marzyliście to nie wahajcie się zajrzeć do nas – zapraszają.

My czujemy się przekonani.

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY