Coraz więcej motocykli, motorowerów i skuterów na polskich drogach, coraz więcej też motocyklistów, zwłaszcza w zatłoczonych, zakorkowanych miastach. Tym samym przybywa też klientów stacji paliw, tankujących swoje jednoślady.

Fakty te zostały dostrzeżone przez koncern LOTOS, który postanowił poszerzyć ofertę skierowaną bezpośrednio do motocyklistów. W przeszłości mogliśmy korzystać ze specjalnego traktowania w ramach programu premiowego Navigator. Prócz okresowych rabatów na paliwo i wybrane przekąski, tankując jednoślad otrzymywaliśmy podwójne punkty w tym programie, dzięki czemu droga do uzyskania nagród była znacznie krótsza. W obecnym sezonie program ma być kontynuowany, ze zmienioną ofertą, której szczegóły poznamy już wkrótce.

Z myślą o motocyklistach w toaletach stacji LOTOS montowane są wieszaki na kaski. Ponadto koncern proponuj półsyntetyczny olej do motocyklowych silników czterosuwowych LOTOS MOTO POWER SAE 10W40, jak również smar do łańcucha i chusteczki do czyszczenia kasków firmy AUTOLAND Moto Care. Bez problemu zaopatrzymy się również w chemię do pielęgnacji i czyszczenia powierzchni lakierowanych, reflektorów, elementów silnika, a także w płyn hamulcowy czy płyn do chłodnicy.

Artykuły, które są sprzedawane sezonowo, będą wystawiane na specjalnych ekspozytorach, w miejscach widocznych i dostępnych. Przerwę w podróży będzie można sobie umilić czytając prasę motocyklową i popijając dobrą kawę.

To co, widzimy się na Lotosie?

 

 ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.