Jeżeli właśnie stoicie przed decyzją zakupową dotyczącą nowej Africa Twin lub naczytaliście się na portalach motocyklowych o niesamowitej ilości elektroniki i funkcji, w którą wyposażone są nowe zegary CRF1100L, to mamy dla was coś specjalnego. Honda przygotowała symulator… zegarów, dzięki któremu możecie wirtualnie zasiąść za sterami i do woli majstrować w ustawieniach motocykla, poznając działanie elektronicznego wyświetlacza.

Wydany przez Hondę interaktywny symulator, ma za zadanie pozwolić na zapoznanie się osobom zainteresowanym z nowym, 6,5 calowym, dotykowym wyświetlaczem Africa Twin Multi-Information Display (MID). Zabawę z nowymi zegarami zaczynami z perspektywy kierowcy, mając do dyspozycji wszystkie przyciski, które zostały odzwierciedlone względem prawdziwego motocykla. Każdy guzik odpowiada za inną funkcję, co od razu ukaże się nam na wyświetlaczu.

Technologia elektroniczna w modelu Africa Twin 2020 jest niesamowicie rozbudowana i efektywna, dlatego nowy symulator Multi-Information Display Honda ma umożliwić klientom lepsze wykorzystanie ich maszyn. – powiedział Chrix Cox, kierownik marketingu i PR Hondy. – Zachęcamy klientów, niezależnie od tego, czy posiadają już najnowszą CRF1100L czy dopiero planują zakup jednego z naszych motocykli, aby przetestowali funkcje, które oferują im motocykle Hondy. – zakończył Cox.

Trzeba przyznać, że Honda nowatorsko podchodzi do swoich klientów, co trzeba docenić. Nowi klienci mogą zapoznać się z funkcjami nowego interfejsu, natomiast właściciele tych maszyn, mogą trenować ustawianie nowych konfiguracji i zagłębiać się w tajniki oferowane przez nową CRF1100L. Symulator wyświetlacza znajdziecie na oficjalnej stronie Hondy, wchodząc w zakładkę Africa Twin lub bezpośrednio pod tym linkiem – https://powersports.honda.com/legacy/mksa/index.html#simulator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.