Indian Motorcycle Polska ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową – znanym i lubianym „miejscem na końcu świata zbudowanym dla ludzi z pasją do wolności, przestrzeni oraz pędu powietrza i warkotu silników”, czyli doskonale pasującym do wartości marki Indian.

W ramach współpracy wypożyczalnia motocykli w Przystani zostanie wyposażona w motocykle marki Indian w tym modele Scout oraz FTR 1200. Ponadto na terenie Przystani wspólnie organizowane będą cykliczne imprezy motocyklowe.

– Od momentu wejścia marki Indian Motorcycle na polski rynek, ważnym elementem naszej działalności, poza sprzedażą motocykli, jest propagowanie motocyklizmu oraz integracja społeczności motocyklowej w Polsce. Współpraca z Bieszczadzką Przystanią Motocyklową jest kolejnym krokiem na tej ścieżce. – mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający Indian Motorcycle Polska.

– Możliwość współpracy z marką Indian pozwala nam poszerzyć ofertę wypożyczalni motocykli – dobór modeli do wypożyczalni idealnie wpisuje się w bieszczadzkie klimaty – uzupełnia Marek Stan, właściciel Przystani. – Organizacja imprez o charakterze motocyklowym, takich jak jazdy testowe w nieskrępowanym atmosferą salonową miejscu jakim jest Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to doskonała możliwość weryfikacji informacji gazetowo-forumowej i własnej oceny. Osobiście nie mogę się doczekać FTR 1200 i mojego wiecznego dylematu wyjechać z Przystani w prawo czy w lewo – dodaje.

Pierwszym takim wydarzeniem będzie Wielki finał Indian Roadshow 2020, czyli 4 dni doskonałej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody, w doborowym towarzystwie oraz oczywiście z udziałem motocykli najstarszego amerykańskiego producenta jednośladów.
W dniach 24-27 września miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych indywidualnych oraz grupowych jazdach testowych na terenie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Do dyspozycji będzie praktycznie cała gama modelowa marki Indian Motorcycle, a wśród niej:

– klasyczny Scout 1200
– zadziorny Scout Bobber
– rasowy FTR 1200
– klasyczny Springfield
– potężny Challenger
– luksusowy Roadmaster

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji m. in:

– Szkolenie medyczne dla motocyklistów
– Projekcja filmów o tematyce motocyklowej
– Aerograf motocyklowy – malowanie na żywo
– Możliwość zabezpieczenia motocykla folą ochronną lub powłoką ceramiczną
– Wieczorne ogniska

Kto wpada? A właściwie inaczej. Kto nie wpadnie, ten gapa!

Więcej dokładniejszych info już niedługo w wydarzeniu na FB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.