Stało się nieuniknione, a właściwie za chwilę się stanie! Indian Roadshow wjeżdża do dawnej stolicy Polski – Krakowa! Już od najbliższego czwartku, przez trzy dni, będziecie mogli testować wszystkie nowości najstarszej amerykańskiej marki motocyklowej!
To już trzeci raz, gdy karuzela Roadshow Indiana zawita do krakowskiego dealerstwa tej marki. Przez 3 dni trwania imprezy będziecie mogli objeździć 8 motocykli, wykonując na nich aż 180 jazd testowych! Ciekawi was, jakie to będą sprzęty?
Motocykle do jazd próbnych:
Klasyczny Scout 1200
nietuzinkowy, najnowszy Scout Bobber Twenty.
Mocny i szybki FTR 1200,
także w bardziej elektronicznej wersji S.
Oldschoolowy i potężny Springfield w wersji Dark Horse,
najnowszy, piekielnie dobry bagger jakim jest Challenger,
piękny i mocarny Chieftain Limited
oraz wygodny jak sofa Roadmaster w wersji Dark Horse!
Kiedy?
13.08.2020 – 15.08.2020 w godzinach 10-19.
Gdzie?
Salon Indian Kraków, ul. Drewniana 4.
Dodatkowe atrakcje! Pewnie!
Bo przecież nie samymi motocyklami motocyklista żyje! A wyjeżdżony motocyklista to motocyklista chętny kolejnych wrażeń! Zatem 15 sierpnia, w sobotę, odbędzie się Finał Roadshow, podczas którego na każdego uczestnika wydarzenia czekać będą następujące atrakcje:
– ogródek z grillem – FREE
– napoje alkoholowe (piwo, poncz od Bulleit Bourbon) – FREE
– napoje bezalkoholowe (kawa, lemoniady) – FREE
– muzyka w motocyklowych klimacie – FREE
– gadżety od Jack Daniels (do wylosowania/rozdania )
– gadżety od Bulleit Bourbon (do wylosowania/rozdania )
– barber – FREE
– spotkanie z lokalną grupą IMRG CHIEFS OF THE SOUTH
– losowanie nagrody (INDIAN NA WEEKEND – dla uczestników Roadshow)
Uwaga, ważne!
Jazdy testowe są bezpłatne, należy mieć ze sobą ważne prawo jazdy kat. A oraz własną odzież ochronną oraz kask.
Zapisz się na jazdę już dziś! Telefonicznie pod numerem 792-130-132 lub za pomocą formularza na stronie indianpoland.com.
Więcej informacji uzyskasz bezpośrednio u dealera Indian Kraków.