Dopłata 4000 zł programu Mój Elektryk + promocja Vespy i Piaggio = naprawdę warto!

-

Grupa Piaggio, w której skład wchodzą takie marki jak kultowa Vespa oraz eleganckie, miejskie skutery Piaggio ogłosiła ostatnio wyprzedaż rocznika 2023. Wyprzedaż, plus dofinansowanie rządowe Mój Elektryk (4000 zł) przy zakupie elektryka, to wielka kumulacja korzyści dla każdego zainteresowanego skuterami Piaggio i Vespa…

PIAGGIO 1 to seria wyjątkowych skuterów elektrycznych

Dopłata 4000 zł programu Mój Elektryk + promocja Vespy i Piaggio = naprawdę warto!

Ich zadaniem jest bezszelestniebezemisyjnie przemierzać najbardziej skryte i niedostępne dla pojazdów spalinowych zakątki miasta, a także z luzem i gracją pokonywać te ulicektórych domeną codzienności jest słowo korek, a poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego przypomina chaos miejskiej dżungli, w której wygrywa ten, kto zmieści się tam, gdzie inni nie mogą. Trzy wersje pozwalają zawsze odnaleźć coś dla siebie, bo znajdziemy tu jednoślady zarówno odpowiadające spalinowym wersjom 50cc, które dla wielu osób dostępne są na dowód osobisty, a także odpowiedniki standardowych 125-tek, dostępnych na prawo jazdy kat. B

Dowiedz się więcej, a także sprawdź obecny cennik na stronie: https://testride.pl/pl/moj-elektryk-piaggio-1

Live more Vespa?

Dopłata 4000 zł programu Mój Elektryk + promocja Vespy i Piaggio = naprawdę warto!

Jeśli natomiast chcesz „nadać więcej szyku” w swoje miejskie podróże, zainteresuje Cię zapewne druga z marek włoskiego producenta, kojarząca się jednoznacznie ze słoneczną Italią – VESPA!

Dzięki Vespie Elettrica możesz poruszać się po miejskich ulicach w absolutnej ciszy, niezależnie od tego, czy wybierzesz tryb ECO (oszczędzania energii), czy zdecydujesz się mocniej odkręcić manetkę w opcji POWER. Tak czy inaczej, gdy prześlizgujesz się po mieście, całkowicie cicha praca Vespy Elettrica sprawi, że docenisz płynną i komfortową jazdę.

Sprawdź naszą ofertę dostępną tutaj: https://testride.pl/pl/moj-elektryk-vespa-elettrica

Aż 4000 zł oszczędności i mniej „formalności na twojej głowie, dzięki specjalnej ofercie Leasingu z PKO Leasing

Dopłata 4000 zł programu Mój Elektryk + promocja Vespy i Piaggio = naprawdę warto!

Razem z PKO Leasing, wprowadzamy specjalny program finansowania zakupu motocykli elektrycznych, motorowerów i skuterów, w ramach którego można skorzystać z dopłaty 4 000 zł.

Oferta specjalna z dopłatą 4 000 zł do zakupu pojazdu, polega na leasingu motocykla, motoroweru lub skutera z homologacją drogową na okres 36 miesięcy, z wykupem końcowym 1% ceny netto. Dofinansowanie może być przeznaczone jedynie na wstępną opłatę leasingową – maksymalna kwota dotacji to 4000 zł, które w całości lub części może pokrywać opłatę wstępną.

Dopłata 4000 zł programu Mój Elektryk + promocja Vespy i Piaggio = naprawdę warto!

Pierwszy krok w procesie pozyskania dofinansowania to przygotowanie wniosku o dotację – w uzupełnieniu dokumentu mogą pomóc doradcy Piaggio lub PKO Leasing.

Wnioski o dofinansowanie w ramach programu “Mój Elektryk” za pojazdy kupione przy pomocy oferty PKO Leasing składane będą za pośrednictwem PKO Leasing.

Pełny regulamin promocji oraz warunki dostępne są u autoryzowanych Dealerów Piaggio & Vespa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY